Deň matiek

Tento rok bol Deň matiek pre našich seniorov skutočne nezabudnuteľný. Deti z miestnej súkromnej materskej škôlky Lienka totiž navštívili naše zariadenie pre seniorov a pripravili tam prekvapivý a nádherný program, ktorým ich všetkých potešili a rozosmiali.

Celý program bol úžasný a plný talentu detí. Boli tam piesne, tanečné vystúpenia, básne a rôzne iné kreatívne aktivity, ktorými si deti získali veľký potlesk a uznanie od prítomných seniorov. Atmosféra bola veľmi príjemná a každý si užíval tento špeciálny deň.

Úsmevy na tvárach seniorov boli naozaj k nezaplateniu a bolo vidieť, že táto návšteva pre nich znamenala veľa. Okrem toho, že sa mohli pobaviť a užiť si pekný program, dostalo sa im aj pozornosti a lásky od detí, ktoré si na nich myslia nielen počas Dňa matiek, ale po celý rok.

Tento zážitok nás opäť upozornil na to, že aj malé gestá dokážu urobiť veľkú radosť a, že by sme mali oceniť a vážiť si všetkých blízkych ľudí, ktorí sú okolo nás. Preto by sme k tejto príležitosti chceli popriať všetkým úžasným mamám všetko najlepšie ku Dňu matiek a nech vám vaše deti a rodina prinášajú mnoho radosti a šťastia nielen počas tohto sviatku, ale po celý rok.

Najnovšie aktuality