Vedenie

Ing. Andrej Smolka, MSc.

Riaditeľ - Platan, St.Moritz

Silvia Smolková

Manažérka pre HR a komunikáciu

Ing. Jozef Petrek

Člen predstavenstva

Ing. Pavel Balla

Člen predstavenstva

Naša vízia

St.Moritz a Platan sú domovy seniorov, kde sa  tím profesionálov stará o telesnú a duševnú pohodu klientov. S dôrazom na individuálne potreby  tvoríme pre každého klienta inteligentný a empatický domov, kde napĺňame ich právo na šťastný, bezpečný, komfortný a zmysluplný život, bez ohľadu na vek či stav odkázanosti.

Náš prístup vychádza z japonskej filozofie sakury: premenlivosť, nádej a obnova, s dôrazom na plnohodnotné prežívanie prítomného okamihu.

Hodnoty, stelesňujúce našu víziu, sú: komunita, diverzita, tímovosť, bezpečie, zdravie, empatia, priateľstvo, zábava, tvorivosť, inovácie a duchovný rozmer.

Chceme pre Vašich blízkych
to najlepšie

Zdravie

Pravidelné vizity osobného lekára a ošetrovateľské služby zdravotných a praktických sestier.

Opatrovanie

každodenné systematické opatrovateľské služby 24/7.

Strava

vlastná kuchyňa s obsluhou zabezpečuje kvalitnú chutnú a zdravú stravu podľa zdravotných požiadaviek jednotlivých klientov

Zábava

Kaderníctvo, manikúra/pedikúra, spoločenské aktivity, výlety, kultúrne podujatia, duchovné podujatia.

Ubytovanie

nadštandardné 1-lôžkové a 2-lôžkové izby s vlastnými kúpelňami, s lodžiami s výhľadom do parku, vybavené internetom a komunikačným systémom sestra – klient.

Terapia

fyzioterapia, ergoterapia, liečebná terapia, wellness.

Prečo si vybrať nás?

Profesionálne vyberaný personál

Proklientské, komunitné, priateľské prostredie v St.Moritz a Platan zabezpečuje profesionálne vyberaný personál, vyškolený v mäkkých zručnostiach ako sú efektívna a empatická komunikácia, emocionálna stabilita, kooperatívnosť, spoľahlivosť a systematickosť.

Moderné bývanie

Novostavba našich domovov St.Moritz a Platan spĺňa všetky požiadavky moderného bývania, vrátane ekologického, protipožiarneho, zdravotného a bezpečnostného nadštandardu.

Spoločenský prístup

Veľkorysé spoločenské priestory vyše 700 m2 ( kaplnka, čitáreň, jedálne, kultúrna sála, telocvičňa, kútik varenia, hudobný salón, denné miestnosti, návštevné miestnosti ) sú bezkonkurenčné na Slovensku. Umožňujú klientom tráviť dni spoločensky plnohodnotne a zmysluplne mimo svojich izieb.

2 rôzne domovy

Existencia dvoch domovov pre seniorov St.Moritz a Platan umožňuje klientom výber podľa stupňa a typu ich odkázanosti.

0
dostupných lôžok
0
členný kvalifikovaný personál